Lik oss på Facebook – spre informasjon om menighetene til dine venner

F

Det evangelisk-lutherske stift i Norge har opprettet sin egen offisielle facebook-side. På facebook-siden vil du finne mindre nyhetssaker og arrangementer i regi av DelsiN. Slik ønsker DelsiN å være til stede med informasjon der dere kan være med å spre informasjon om menighetene til mange. Siden er åpen for alle, og du kan gjerne besøke siden ved å følge denne linken:

https://www.facebook.com/delsinstiftet

Et trykk – og du forteller alle dine venner om DelsiN

Vær gjerne med å «Like» Facebook-siden. Vi ønsker gjerne at mange følger siden og på den måten følger med på det som skjer i menighetene i Stiftet.

Foto: Plus Delta. http://www.flickr.com/photos/plusdelta/6006263885
Foto: Plus Delta via Flickr.

Du kan også «Like» nyhetssakene på denne hjemmesiden ved å trykke på Facebook-ikonet under hver nyhetssak. Kanskje er det et arrangement du ønsker så mange som mulig av dine venner burde få høre om? Da er dette en enkel måte å spre gode nyheter på.

På nyhetssakene på denne hjemmesiden kan du også linke til LinkedIn, Twitter, Google+, eller rett og slett sende saken som tips i epost. Alt finner du ved et enkelt tastetrykk på ikonene under nyhetssakene.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..

Blogg på WordPress.com.

opp ↑